Gimtadienio sveikinimai

Gimtadienio sveikinimai tai ne tik gražių, iš širdies išsakyti palinkėjimai, tai ženklas, kuris parodo, kad tas žmogus jums rūpi ir yra artimas. Parodykite artimam žmogui daugiau dėmesio išsirinkdami mūsų siūlomus gimtadienio sveikinimus. Patariame prie sveikinimo pakeisti keletą žodžių, pridėti dalelę savęs arba artimo žmogaus asmenybės.

Apačioje rasite bendrinius gimtadienio sviekinimus, taip pat galėsite pasirinkti konkrečius gimtadienio sveikinimus išskirtus pagal lyti ar amžių.

Gimtadienio sveikinimai
Dovanoti smagu, todėl suteikiame 10% nuolaidą dovanoms įsigyti.
Nuolaidos kodas: PERKUDOVANAS

Sveikinimai su gimtadieniu

Nepamirškite pasveikinti su gimtadieniu draugų, kolegų ar šeimos narių. Kad būtų lengvai mes paruošėme sveikinimus su gimtadieniu. Atminkite, kad nėra būtina nurašyti sveikinimą, rekomenduojame pakeisti siūlomus ir pridėti truputėli savo širdies

Sveikinimai gimtadienio proga

Trumpi sveikinimai gimtadienio proga:

 1. Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena būna pilna džiaugsmo ir šypsenų.
 2. Linkiu tau ne tik gražios šventės, bet ir visą gyvenimą, koks gražus šiandien!
 3. Gimtadienio proga siunčiu tau geriausius linkėjimus! Tegul visi tavo svajonės tampa tikrove.
 4. Su gimtadieniu! Būk laimingas ir mylimas, kaip šiandien.
 5. Gimtadienio sveikinimai tau! Tegul ši diena būna pilna meilės ir šilumos.
 6. Šventinės dienos proga noriu tau pasakyti, koks esi ypatingas žmogus. Gimtadienio linksmybių!
 7. Didžiuojuosi turėdamas galimybę sveikinti tave su gimtadieniu! Tegul laimė tave lydi visą gyvenimą.
 8. Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena būna tokia ypatinga, kaip ir tu pats.
 9. Linkiu tau nepamirštųjų akimirkų ir nuostabių dovanų gimtadienio šventėje!
 10. Su gimtadieniu! Tegul tavo širdis šiandien džiugina meilė ir šypsniai.
 11. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti, kad kiekvienas tavo gyvenimo žingsnis būtų linksmas ir sėkmingas.
 12. Sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša ne tik dovanų, bet ir daug nuostabių akimirkų.
 13. Gimtadienio šventėje kviečiu pasinerti į džiaugsmo ir linksmybių jūrą. Sėkmės tau visame gyvenime!
 14. Linkiu tau gyvenimo pilno meilės, šypsenų ir nuostabių nuotykių! Su gimtadieniu!
 15. Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul širdis šiandien pulsuoja džiaugsmu ir laime.
 16. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti, kad kiekvienas tavo siekis būtų sėkmingas, o kelias į laimę – įdomus ir spalvingas.
 17. Su gimtadieniu! Tegul ši diena būna pilna širdies šilumos ir malonių staigmenų.
 18. Linkiu tau šventinės dienos pilnos smagumo ir meilės! Su gimtadieniu!
 19. Gimtadienio proga siunčiu tau didžiulį krepšį džiaugsmo ir palinkėjimų. Tegul jis tave lydi visą ateinančią metų laikotarpį.
 20. Su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša tik pačius geriausius dalykus – meilę, šypsenas ir laimę.

Ilgesni sveikinimai gimtadienio proga:

 1. Brangusis/a [vardas], sveikinu su šia ypatinga gimtadienio diena! Noriu tau pareikšti nuoširdžius linkėjimus ir palinkėti, kad kiekvienas tau skirtas momentas būtų pilnas meilės, džiaugsmo ir nepakartojamų akimirkų. Tegul ši diena tave paliečia širdimi ir atneša tik pačius geriausius įspūdžius!

 2. Mylimasis/a [vardas], šiandien yra diena, kai visa aplinka atrodo šviesesnė, nes švęsi tu! Gimtadienio proga siunčiu tau ne tik šiltus žodžius, bet ir norą, kad ateinantys metai būtų tavo gyvenimo pačios nuostabios kelionės pradžia. Laimės tau, visada!

 3. Drauge [vardas], sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tave supa tikra draugija, šeima ir mylimais žmonėmis. Noriu, kad kiekvienas gimtadienio žiburys švytėtų tavo gyvenime, atnešdamas šilumą, laimę ir begalinę meilę.

 4. Brangusis/a [vardas], šiandien yra tavo diena švęsti, ir aš noriu prisidėti prie šio ypatingo momento su nuoširdžiais sveikinimais. Tegul ši gimtadienio šventė apjuosia tave šiltu draugų ir šeimos dėmesiu bei dovanomis, primindama, koks esi ypatingas žmogus.

 5. Širdžiai mielas/a [vardas], sveikinu su gimtadieniu! Linkiu tau ne tik nuostabių dovanų, bet ir akimirkų, kai aplinkiniai tave myli ir vertina. Tegul ši diena tampa prisiminimų, kuriuos saugosi ilgai, pradžia. Būk laimingas/a!

 6. Gimtadienio proga noriu tau nuoširdžiai padėkoti už kiekvieną pasidalintą juoką, šypseną ir bendrą akimirką. Tegul ši diena būna tokia ypatinga, kokia esi tu mano gyvenime. Sveikinu su širdimi!

 7. Mylimasis/a [vardas], šiandien aš noriu tau pasakyti, koks dėkingas/a esu, kad turiu tokį/ią nuostabų draugą/ę. Gimtadienio proga siunčiu tau ne tik sveikinimus, bet ir šiltus prisiminimus, kurie sukuria nuostabų tavo gyvenimo kelią. Tegul laimė nuolat lydi tave!

 8. Drauge [vardas], su šypsena sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena būna pilna širdies šilumos, smagių staigmenų ir nuostabių akimirkų. Linkiu tau visko, ko tu nori ir dar daugiau!

 9. Brangusis/a [vardas], ši diena yra tau skirta, ir aš noriu ją padaryti nepakartojamą. Linkiu tau ne tik laimingos gimtadienio šventės, bet ir pačių geriausių metų, kurie dar tik turi ateiti. Tegul visos tavo svajonės tampa tikrove!

 10. Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, kad esi ne tik gimimo dienos herojus/herojė, bet ir ypatingas žmogus, kurį turėti šalia yra tikras dovanos laimė. Tegul ši diena būna tokia magiška, kaip ir tu pats/a, ir atneša tik pačius šiltiausius prisiminimus bei ateinančius metus, prisipildytus sėkmės ir laimės!

Geriausios dovanos gimtadienio proga

Namų kvapai, kvepiančios žvakės yra pačios geriausios dovanos gimtadienio proga. Tai prekė, kurią panaudos visi. Vyrui puikiai tinka automobilio švaros prekės arba automobilio kvapai, taip pat jiems tinka ir namų kvapai. Moterims puikai tiks įvairios namų kvapų dovanos, nes joms patinka romantika, malonus aromatas ir tvarkos jausmas, visa tai sukuria namų kvapai ar kvepiančios žvakės.

Pirkinių krepšelis