Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas į namus

Jeigu prekės yra sandelyje, jas pristatome per 2 – 5 d.d.
Prekes pristatato LPExpress, bei Omniva kurjeriai.
Už prekių pristatymą kurjeriu yra mokamas papildomas mokestis. Šventiniu laikotarpiu (Kalėdos, Velykos, Motinos ar Tėvo diena ir pan.) pristatymas gali vėluoti.

Prekių grąžinimas

1. Nerilu.lt pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekės, jei ji nebuvo naudojama, sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, tai yra prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas prekės komplektines dalis. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.
2. Grąžinęs prekes, Pirkėjas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.
3. Prekės gali būti grąžinamos kreipiantis žodžiu arba raštu Nerilu.lt puslapyje nurodytais kontaktais.
4. Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo prekės grąžinimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę. Jos grąžinamos tuo atveju, jeigu grąžinamos visos užsakytos prekės.
5. Už prekės siuntimą atgal pirkėjas privalo susimokėti pats.
6. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje su visais priedais. Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą ir užsakymo numerį.
7. Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pažeista pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

Pirkinių krepšelis