Gimtadienio sveikinimai vyrui

Gimtadienis yra ypatinga proga išreikšti džiaugsmą ir padovanoti ne tik dovanas, bet ir neįprastas įvairias patirtis. Nesvarbu ar gimtadienis didelis ar tik kelių žmonių susiėjimas, žmonių šypsenos jį padaro įsimintinu ir maloniu. Kad vyro gimtadienio metu būtų daugiau šypsenų, galima pasirinkti unikalų būdą pasveikinti, išsakant kelių sakinių sveikinimą. Gimtadienio sveikinimai vyrui yra puiki proga ne tik palinkėti laimės, sveikatos ir t.t., bet ir pasakyti keletą gražių žodžių, paminėti prisiminimų. Nepamirškite, kad geriausi sveikinimai būna tie, kuriuos užbaigiate vienu juokingu judviejų prisiminimu. 

Gimtadienio sveikinimai vyrui
Dovanoti smagu, todėl suteikiame 10% nuolaidą dovanoms įsigyti
Nuolaidos kodas: PERKUDOVANAS

Sveikinimai su gimtadieniu vyrui

Apačioje rasite atrinktus naujus gimtadienio sveikinimus vyrui. Nepamirškite šie sveikinimai yra bendriniai, todėl rekomenduojame pridurti keletą savų žodžių arba pakeisti keletą žodžių, kad jie taptų labiau asmeniški. Geriausi sveikinimai yra tie, kuriuose tžyra truputį asmeniškumo. Tikimės, kad mūsų atrinkti gimtadienio sveikinimai vyrui jums padės sugeneruoti naujų, išskirtinių idėjų.

Ilgesni sveikinimai gimtadienio proga vyrui:

 1. [Vardas], šiandien yra ypatinga diena, kai mes švenčiame ne tik tavo gimtadienį, bet ir visas tavo nuostabias savybes ir pasiekimus. Linkiu tau ne tik nuostabios šventės, bet ir atrasti gyvenimo gilumus, apie kuriuos galbūt dar nežinai.

 2. Su dideliu susižavėjimu ir gerumu švenčiame tavo gyvenimą šiandien. Tu esi ne tik nuostabiai protingas, bet ir širdimi didelis žmogus. Tegul ateinantys metai tau dovanoja tai, ko tavo siela ilgisi.

 3. Gimtadienio proga noriu pasveikinti ne tik tavo biologinį gimtadienį, bet ir tavo nuolatinį augimą, kaip žmogaus, partnerio ir draugo. Tegul ši diena būna kaip ta pačių tavo svajonių užuominų atspindys.

 4. [Vardas], šiandien aš noriu tau išreikšti didelį dėkingumą už visus tuos nuostabius akimirkų prisiminimus, kuriuos kartu dalinamės. Linkiu tau gimtadienio, pilno emocijų, šilumos ir visko, kas tave daro laimingą.

 5. Gimtadienio šventėje noriu tau palinkėti ne tik sveikatos, bet ir gilesnio savęs pažinimo. Tegul ši diena tave veda link įžvalgų apie save ir gyvenimą.

 6. [Vardas], ši diena yra kaip tu – unikali ir ypatinga. Linkiu tau atrasti daugiau džiaugsmo mažose kasdienybės detalėse ir jausti didžiulį gyvenimo prasmės turinį.

 7. Su dideliu dėkingumu ir meile šiandien sveikinu tave su gimtadieniu. Tau priklauso ne tik ši diena, bet ir kiekvienas pasisekimas, nes tu esi žmogus, kuris nenuilstamai siekia savo tikslų.

 8. [Vardas], ši diena yra ne tik tavo gimtadienis, bet ir proga atsipalaiduoti, švęsti ir vertinti visus tuos nuostabius žmones ir akimirkas, kurios padarė tavo gyvenimą tokį turtingą.

 9. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti žvelgti į ateitį su pasitikėjimu ir drąsa. Tu esi stiprus žmogus, ir aš tikiu, kad ateinantys metai bus tavo pusėje.

 10. [Vardas], šiandien švenčiame tave, puikų žmogų, kuris savo gyvenime kuria ne tik istorijas, bet ir palieka neaukščiai vertinamą pėdsaką. Linkiu tau dar daugiau sėkmės ir įkvėpimo keliuose, kuriuos pasirinksi.

 11. Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, koks didelis sužavėjimas esi man. Tavo aistra gyvenimui, gebėjimas matyti grožį mažiausiuose dalykuose ir pasiaukojimas kitiems yra tiesiog nuostabūs.

 12. [Vardas], tu esi ne tik šiandieninio gimtadienio šventės herojus, bet ir kasdieninis šaltinis įkvėpimo ir palaikymo. Tegul šis gimtadienio tortas atspindi tavo gyvenimą – saldus ir pilnas malonumų.

 13. Sveikinu su gimtadieniu, [vardas]! Linkiu tau ne tik nuostabių dovanų, bet ir gilios džiaugsmo, kurį atneša artimų žmonių mylėjimas ir supratimas.

 14. [Vardas], šiandien noriu išreikšti, koks didelis malonumas yra dalintis šia diena su tavimi. Tavo gebėjimas kelti nuotaiką ir dalintis šypsena daro tave ypatingu žmogumi.

 15. Gimtadienio proga linkiu tau atrasti naujų sričių ir patirti džiaugsmą bei pilnatvę gyvenime. Tegul ši diena būna tik pradžia ilgo, įdomaus ir laimingo kelio.

Trumpi sveikinimai gimtadienio proga vyrui:

 1. [vardas], šiandien tau skirta ypatinga diena! Sveikinu su gimtadieniu ir linkiu tau nepaprastos laimės, meilės ir visko, ko širdis geidžia.

 2. Gimtadienio proga noriu tau padovanoti ne tik sveikinimus, bet ir džiaugsmo kupiną dieną, kuri taptų neeiliniu šventiniu prisiminimu.

 3. Mylimasis [vardas], šiandien yra tavo diena! Linkiu tau nepakartojamų akimirkų, stiprios sveikatos ir sėkmingų bei džiugių metų, kuriuos pradedi būdamas visiškai laimingas.

 4. Su gimtadieniu, [Vardas]! Tegul ši diena būna pilna šventinių džiaugsmų, gausybės dovanų ir artimų žmonių šypsenų.

 5. Sveikinu tave, geriausiasis [vardas]! Linkiu tau ne tik nuostabaus gimtadienio, bet ir visiškos pilnatvės bei gyvenimo džiaugsmo.

 6. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti ne tik gausybės gerų dovanų, bet ir nepakartojamų akimirkų šiandienai ir ateinančiam metų laikotarpiui.

 7. Brangusis [vardas], sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša ne tik šventinių staigmenų, bet ir ilgai trunkančių džiaugsmų.

 8. Su gimtadieniu, [Vardas]! Linkiu tau nepaprastos sėkmės, nuostabaus sveikatos ir dar daugiau smagumo ateinančiais metais.

 9. Mylimasis [vardas], ši diena yra tavo – linkiu tau ne tik nuostabaus gimtadienio, bet ir ilgojo, pilno laimės gyvenimo.

 10. Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, koks tu nuostabus žmogus. Tegul ši diena būna tokia ypatinga, kaip ir tu pats.

 11. [Vardas], sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša daug džiaugsmo, o ateinantys metai – tik laimės ir sėkmės.

 12. Gimtadienio šventėje noriu tau palinkėti tik pačių šiltiausių emocijų ir malonių staigmenų. Sveikinu, draugas!

 13. Brangusis [vardas], sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tave apgaubia meilė, o ateinantys metai būna kaip sapnas, kurį norisi ilgai prisiminti.

 14. Su gimtadieniu, [Vardas]! Linkiu tau puikių dovanų, nuostabaus vakaro ir nepamirštamo gimtadienio šventės.

 15. Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, koks tu esi svarbus ir nepakeičiamas mano gyvenime. Tegul ši diena būna pilna laimės ir pasitenkinimo.

 16. Sveikinu tave su gimtadieniu, geriausias drauge! Linkiu tau nepaprastos sėkmės visuose tavo gyvenimo keliose.

 17. Mylimasis [vardas], ši diena yra visiškai tavo. Tegul ji būna pilna džiaugsmo, o ateinantys metai prasideda su šypsena ant veido.

 18. Su gimtadieniu, drauge! Linkiu tau nepaprastai šventinės dienos ir kiekvieno ateinančio savaitgalio džiaugsmo.

 19. Gimtadienio proga noriu tau padėkoti už nuostabias akimirkas ir šiltą draugystę. Linkiu daugiau šypsenų ir džiaugsmo ateinančiais metais.

 20. Brangusis [vardas], sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša daug smagių staigmenų ir išpildytų norų.

 21. Sveikinu su gimtadieniu, mylimiausias [Vardas]! Linkiu tau ne tik gražios šventės, bet ir visą laimės gausybę ateinantiais metais.

 22. Mylimas [vardas], ši diena yra tau skirta švęsti ir mėgautis. Linkiu tau daug meilės, laimės ir puikaus gimtadienio vakaro.

 23. Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, koks esi ypatingas žmogus. Tegul ši diena būna lygi šventinių fejerverkų šou, o ateinantys metai – nuostabios kelionės.

 24. Su gimtadieniu, drauge! Linkiu tau puikių akimirkų, kuriomis galėsi prisiminti šią nuostabią dieną.

 25. Brangusis [vardas], sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tave įkvepia ir pripildo širdį džiaugsmu bei laime.

Prie gimtadienio sveikinimo vyrui reikia ir dovanos

 Vyrui puikiai tinka automobilio švaros prekės arba automobilio kvapai. Taip pat nežinant ką dovanoti galima rinktis namų kvapus. Visi mėgsta kvepiančią ir jaukią atmosferą, kuri padės susikaupti, galbūt sumažinti sresą ir pajsuti ramybę.

Pirkinių krepšelis