Gimtadienio sveikinimai moteriai

Gimtadieniai vienas svarbiausių mūsų metų įvikių, kurių laukiame, kiekvienais metais. Tai Ypatinga proga leisti laiką su artimaisiais, gauti meilės ir dėmesio. Nuostabūs gimtadienio sveikinimai tampa ne tik linksminimu, bet ir įsimintina patirtimi. Kaip moterims svarbu jaustis ypatingoms, gimtadienio sveikinimai turi būti atspindintys širdies šilumą bei artumo jausmą. Gimtadienio sveikinimai moteriai turėtų būtų su trupučiu asmeniškumo.

Gimtadienio sveikinimai moteriai

Sveikinimai su gimtadieniu moteriai

Apačioje rasite atrinktus naujus gimtadienio sveikinimus moteriai. Nepamirškite šie sveikinimai yra bendriniai tinkantis visiems. Mes norime, kad jūsų sveikinimas būtų geriausias, todėl rekomenduojame prie kiekvieno sveikinimo pridėti truputį asmeniškumo ir savęs.

Ilgesni sveikinimai gimtadienio proga vyrui:

 1. [Vardas], gimtadienio šventės dieną noriu tau pasakyti, kiek esi svarbi ir verta. Tavo šypsena šviečia lyg šviesus žiburys, pritraukiantis visus aplinkinius. Linkiu tau atrasti dar daugiau džiaugsmo ir laimės ateinančiais metais.

 2. [vardas], šiandien švenčiame ne tik dieną, kada esi gimusi, bet ir proga švęsti nuostabią žmogaus asmenybę, kuri padaro šį pasaulį gražų ir spalvingą. Linkiu tau nepaprastos sėkmės ir aktyvių, įsimintinų akimirkų ateinančiais metais.

 3. [Vardas], širdingai sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena būna kaip tavo mėgstamas romanų siužetas – pilna įdomių pasukų, meilės ir paslapčių, kurias sėkmingai išspręsi.

 4. Sveikinu tave, nuostabioji [vardas], su šia ypatinga diena! Šiandien noriu tau pareikšti, koks didelis džiaugsmas man yra turėti tokios nuostabios draugės. Tegul ši diena būna kaip tavo mėgstamas kūrinys, kurį nori skaityti dar ir dar kartą.

 5. Su gimtadieniu, [vardas]! Noriu tau pasakyti, koks tu esi įkvėpimo šaltinis kitiems ir kokia didelė palaima yra turėti tokį ypatingą žmogų šalia. Linkiu tau atvirų durų į kitus, dar įdomesnius gyvenimo etapus.

 6. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti atrasti nepaprastus savęs aspektus, kurių galbūt dar nežinai. Tu esi kaip reta rožė soduose – unikali ir nepakartojama. Būk tokią, kokia esi, nes tai yra nuostabu!

 7. [Vardas], sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tau suteikia ne tik džiaugsmo ir šventinių akimirkų, bet ir galimybę sustoti, pagalvoti ir apsidairyti aplink save, ką esi jau pasiekusi ir ką dar turi prieš save.

 8. Draugė [vardas], šiandien noriu tau pareikšti, kokia didelė garbė man yra turėti tokios nuostabios moters kaip tu šalia. Tegul gimtadienio šventė tau atneša ne tik dovanų, bet ir daug meilės, ramybės ir laimės širdžiai.

 9. Sveikinu tave, [vardas], su šventine diena, kuri yra kaip tavo gyvenimo atvaizdas – spalvinga, kurią puošia įvairios nuostabios akimirkos. Linkiu tau dar daugiau tokių akimirkų ir iššūkių, kuriuos įveiksi su šypsena.

 10. [Vardas], sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena būna kaip tavo mėgstamas koncertas – pilna grožio, emocijų ir neabejotino sužavėjimo. Linkiu tau kuo daugiau tokio muzikalumo gyvenime.

 11. Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, kokia puiki moteris tu esi. Tu esi kaip rytinė saulės šviesa – spindinti, šilta ir visada įkvepianti. Linkiu tau toliau šviesti savo unikaliu būdu.

 12. Mieloji [vardas], šiandien sveikinu tave su mylimu gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša ne tik šventinių malonumų, bet ir širdžiai reikšmingų akimirkų.

 13. [Vardas], sveikinu su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša ne tik gyvenimo tortą, bet ir daugiau išpildytų svajonių, meilės ir nepakartojamų momentų.

 14. Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, kiek vertinu tavo gyvenimo filosofiją, jautrumą ir stiprią asmenybę. Tegul tau tenka daugiau nei pakanka to, ką esi nusipelniusi.

 15. Mieloji [vardas], sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša ne tik gerų dovanų, bet ir daug širdies šilumos bei meilės, kurios tau niekada netrūksta

Trumpi sveikinimai gimtadienio proga vyrui:

 1. [vardas], sveikinu tave su nuostabiu gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša ne tik dovanų, bet ir daug šilumos, meilės ir džiaugsmo.

 2. Šiandien švenčiame ypatingąją dieną – tavo gimtadienį! Linkiu tau išpildytų svajonių, meilės ir daugybės saulėtų dienų.

 3. Sveikinu tave su gimtadieniu, mieloji! Tegul ši diena būna pilna gražių staigmenų ir malonių akimirkų, o ateinantys metai – pilni laimės.

 4. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti ne tik šventės, bet ir nuostabių metų. Tegul kiekvienas dienos žingsnis tave veda link sėkmės ir laimės.

 5. Su gimtadieniu, nuostabi [Vardas]! Tegul ši diena tau atneša daug džiaugsmo ir nepamirštamų akimirkų, kurias galėsi laikyti širdyje.

 6. Linkiu tau nepaprastos gimtadienio šventės, pripildytos meilės ir šypsenų. Būk laiminga šiandien ir visada!

 7. Švelnioji [vardas], sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena būna tokia ypatinga, kokia esi tu mums visiems – ypatinga ir nuostabi.

 8. Sveikinu tave su gimtadieniu, nuostabioji! Tegul ši diena tau atneša visus tavo širdies geidžiamus dalykus. Būk laiminga!

 9. Su dideliu šilčiausiu sveikinimu linkiu tau nuostabaus gimtadienio! Tegul ši diena tau suteikia daug meilės, šilumos ir malonių staigmenų.

 10. Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, koks esi nepakartojama moteris! Tegul ši diena būna pilna mylimų žmonių ir jaukių akimirkų.

 11. [vardas], sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša daug džiaugsmo, o ateinantys metai būna pilni meilės ir sėkmės.

 12. Šventinės dienos proga noriu tau pasakyti, koks esi ypatinga žmogus. Tegul ši diena būna pilna širdies šilumos ir malonių staigmenų.

 13. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti, kad kiekvienas tavo siekis būtų sėkmingas, o kelias į laimę – įdomus ir spalvingas.

 14. [vardas], su šypsena sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša ne tik dovanų, bet ir daug nuostabių akimirkų.

 15. Gimtadienio šventėje kviečiu pasinerti į džiaugsmo ir linksmybių jūrą. Tegul ši diena tau suteikia nepamirštamų prisiminimų.

 16. Linkiu tau gyvenimo pilno meilės, šypsenų ir nuostabių nuotykių! Su gimtadieniu!

 17. [vardas], sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša šviesos, meilės ir daug nuostabių akimirkų.

 18. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti, kad kiekvienas tavo gyvenimo žingsnis būtų linksmas ir sėkmingas. Su gimtadieniu!

 19. Linkiu tau šventinės dienos pilnos smagumo ir meilės! Su gimtadieniu!

 20. Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša šilumą, laimę ir begalinę meilę.

 21. Gimtadienio proga noriu tau pasakyti, koks esi ypatingas žmogus. Tegul ši diena būna tokia ypatinga, kaip ir tu pats.

 22. Su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša ne tik dovanų, bet ir daug džiaugsmo ir linksmybių.

 23. Sveikinu tave su gimtadieniu! Tegul ši diena tau atneša ne tik šventinio susitikimo, bet ir daug gražių emocijų.

 24. Linkiu tau nepakartojamų gimtadienio akimirkų, kai jauti, kad esi mylima ir vertinama. Būk laiminga!

 25. Gimtadienio proga noriu tau palinkėti ne tik sėkmės ir gausybės, bet ir meilės, kuri užpildytų tavo širdį ir aplinką. Su gimtadieniu!

Prie gimtadienio sveikinimo moteriai reikia ir dovanos

Kiekvienai moteriai patiks dovana, kuri suteikia tvarkos jausmą namuose, ramybę, malonų aromatą ir dažnu atveju sumažina stresą. Kiekvieną kartą grįžus namo ir užuodusi skaniai kvepiantį miegamojo kambarį, ji prisimins jus ir puikią jūsų dovaną. Nežinote kokius namų kvapus išsirinkti? Nerilu kvepiančios žvakės yra specialiai atrinktų kvapų, kurie patinka visiems. Saldus sumaišytas vaisių aromatas praturtina visų namus. Renkantis iš Aromatic kvapų, patys populiariausi yra Dore ir Blue Night.

Pirkinių krepšelis