VPN kas tai

VPN kas tai?

VPN ( virtualus privatus tinklas) yra lengviausias ir efektyviausias būdas žmonėms apsaugoti savo interneto srautą ir savo tapatybę išlaikyti nežinomai Kai prisijungiate prie saugaus VPN serverio, jūsų interneto srautas eina per  užšifruotą tunelį, į kurio niekas negali atsekti ir pamatyti, įskaitant įsilaužėlius, vyriausybes ir jūsų interneto paslaugų teikėją.

Kam reikalingas VPN?

Įprasti interneto vartotojai naudoja VPN, kad išlaikytų savo veiklą internete privačią. Taip pat VPN leidžia pasiekti turinį, kuris jūsų šalyje yra draudžiamas arba tiesiog nepasiekiamas. VPN pagalba galite stebėti Lietuvoje nerodomus Netflix serialus, TV laidas, pasiekti įvairias blokuojamas svetaines.

Įmonės naudoja VPN , kad sujungtų darbuotojus, kurie dirba skirtinguose regionuose ir padaro, kad jie visi naudotųsi tuo pačiu vietiniu tinklu centriniame biure, tačiau asmenims būtų teikiama mažesnė nauda negu įprastų interneto vartotojų VPN.

Su VPN galite

Pakeisti savo vietą:

Naudojant VPN pakeičiamas jūsų IP adresas – unikalus numeris, identifikuojantis jus ir jūsų vietą pasaulyje. Naudodami naują IP adresą galite naršyti internete taip, lyg būtumėte JK, Vokietijoje, Kanadoje, Japonijoje arba praktiškai bet kurioje šalyje , jei VPN paslauga ten turi serverių.

Padidinkite savo saugumą:

Naudodami VPN, jūs  apsisaugote nuo įvairių formų saugumo pažeidimų, nesąžiningus „Wi-Fi“ tinklus ir tarpininkų atakas, botų prisijungimus. Keliaujant jungiantis į nesaugius tinklus rekomenduojame naudoti VPN.

Atblokuoti svetaines

Jei esate tokioje pasaulio dalyje, kurioje ribojama prieiga prie „Google“ , „ Wikipedia “ , „YouTube“, „Netflix“, „Spotify“ ar kitų svetainių ir paslaugų? Naudodami VPN galėsite atgauti prieigą prie įvairių užblokuotų svetainių.

Pirkinių krepšelis