Rankų darbo žvakės - tobuli namų kvapai

Nerilu rankų darbo žvakėms skelbiame akciją. Iš natūralaus sojų vaško, tinkančio veganams pagamintos žvakėms su mediniu arba medvilniniu knatu. Žvakės yra puikus namų kvapas, kuris atlieka ne tik kvepinimo funkciją, bet ir jūsų namams suteiks jaukumo, šilumos.

Kvapų namai Nerilu

Nerilu rasite populiariausius Lietuvoje gaminamus namų kvapus vienoje vietoje. Mes siūlome galimybę savo namus paversti dar jaukesniais ir malonesniais naudojant įvairiausių aromatų namų kvapus. Nerilu yra ne tik internetinė parduotuvė, bet ir namų kvapų gamintojas. Mūsų gaminami namų kvapai yra riboti ir nuolat tobulinami, todėl masinėje prekyboje jie dar nėra pasiekiami. Greitu metu tikimės maksimaliai ištobulinti ir paleisti pirmąją namų kvapų liniją. Daugiau apie Nerilu rasite Apie mus puslapyje.

namu kvapai su purskimu
namu kvapai aromatic89
namu kvapai, rank udarbo kvepianti zvake
namu kvapai, rank udarbo kvepianti zvake

ĮKVEPIANTIEMS NAMAMS

Paverskite savo namus - kvapų namais

Paverskite savo namus kvapų namais su Nerilu. Kvapai suteikia ne tik puikų ir malonų aromatą namuose, bet ir tvarkos ir prabangos jausmą, todėl paskubėkite išsirinkti savo mėgstamą namų kvapą. Kaip užsisakyti? Eikite į norimos kategorijos puslapį, susiraskite patinkantį produktą, pasirinkite kvapą ir įdėkite į krepšelį. Apmokėjus, už kelių dienų galėsite mėgautis geriausiais Nerilu namų kvapais.

Užsisakykite

Populiariausi Nerilu produktai

Kokius namų kvapus išsirinkti?

Iš pavadinimų yra labai sunku nuspręsti ar šis namų kvapas jums patiks, todėl tikimes, kad ši informacija padės jums apsispręsti ir pataikyti į mėgstamą kvapą iš pirmo karto. Renkantis iš Aromatic 89 namų kvapų, patys populiariausi yra šie – Blue Night, Dore, By Design, Majesty, Infinity Flow. 

Nerilu žvakių populiariausi kvapai yra Vynuogė, Juodoji slyva ir rabarbaras, Juodoji vyšnia ir Mangas su pasifloru.

Visi mūsų parduodami kvapai yra skanūs ir praturtins jūsų namus įvairias aroamtais. Tikimės, kad tai padės jums apsispręsti renkantis iš aromatų gausybės.

Namų kvapų žvakė
Kvepianti palmiu vasko zvake Aromatic 89

Populiariausios kategorijos

Namų kvapai su lazdelėmis

Purškiami namų kvapai

Įvairios kvepiančios žvakės

Parfumuoti skalbikliai

Kodėl rinktis Nerilu namų kvapus?

Kodėl rinktis Nerilu namų kvapus? Taip, mes tik dar vieni namų kvapų pardavėjai, bet kadangi esame jaunas ir ambicingas verslas, norime, kad mūsų klientai būtų maksimaliai patenkinti. Stengiamės būti pranašesni visose srityse, kuriame idėjas, kaip kasdienius produktus paversti išskirtiniais. Mūsų tikslas ne kiekybė, o kokybė ir geros, šiltos kliento emocijos. Turite pasiūlymų ar patarimų? Visada išklausysime.

Nemokamas pristatymas

Užsisakius už 40 Eur. prekes į paštomatą pristatome nemokamai. Nuo 50 eur. ir kurjeriu.

14 DIenų grąžinimo garantija

Per 14 dienų galite grąžinti produktą jeigu jo pakuotė ir pats produktas yra orginalios būsenos.

Mylime savo darbą

Mylime savo darbą ir klientus, todėl visis darbus atliekame kruopščiai ir tvarkingai.

Kokybiška produkcija

Prekiaujame Europoje pagaminta produkcija, ji yra kokybiška ir laiko patvirtinta.

Aukščiausias Google įvertinimas
Pinigų grąžinimas per 1 d.d.

Esant nesklandumas ir norint atšaukti neišsiųstą užsakymą, pinigų grąžinimą atliekame tą pačią sekundę, o pinigus atgaunate tą pačią arba sekančią dieną. Daugelis kitų įmonių pinigų grąžinimą vilkina iki kelių savaičių.

Greitas ir atsakingas siuntimas

Jeigu produkciją turime vietoje, dažniausiai išsiunčiame tą pačią dieną. Siuntas supakuojame saugiai, net ir kurjerių tarnybai pažeidus pakuotę, siunta išlieka nepaliesta.

Mažos veiklos privalumas

Kadangi mūsų veikla yra nedidelė, parašius laišką, visada bendrausite su vadovu, kuriam rūpi klientai ir prekės ženklo išvaizda, visada pasistengsime išspręsti problemą, neignoruojam. Jūs mums esate svarbiausi!

Laura Bzeskuviene
Laura Bzeskuviene
Nuostabiai kvepiantys namų kvapai, namai kvepia vos įėjus į namus 🤩🤩🤩
Virginija Sutkienė
Virginija Sutkienė
Nuostabūs namų kvapai ir begalo ilgai išsilaiko,rekomenduoju 100%
Žaneta Raguckienė
Žaneta Raguckienė
Ernesta Navickiene
Ernesta Navickiene
🥰☺️❤️
Ema Turauskaite
Ema Turauskaite
Neda Našlėnienė
Neda Našlėnienė
Edita Černiauskaitė
Edita Černiauskaitė
Rekomenduoju!
Liuda Tichonoviene
Liuda Tichonoviene
Akvilė Knyšiūtė
Akvilė Knyšiūtė
Vikas puiku❤️
Vilius Bru
Vilius Bru

Nerilu D.U.K.

Pigiausias pristatymo būdas yra su Omniva paštomatais, taip pat dažniausiu atveju tai yra greičiausias pristatymo būdas mūsų el. parduotuvėje.

Namų kvapus dažniausiai pristatome iki 5 darbo dienų.

Sveiki, šiuo metu kurjeriui pristačius, apmokėti nėra galima. Ateityje, išaugus pardavimams planuojame tai ištaisyti. Dirbame su Lietuviškais bankais, apmokėdami matote mūsų tiesioginius kontaktus, banko sąskaitas, todėl visas apmokėjimo procesas yra saugus. Prekes pristatome per 2-6 darbo dienas, po prekių gavimo, per 14 dienų galite jas grąžinti. Daugiau apie prekių grąžinimą skaitykite prekių grąžinimo puslapyje. Turime Google ir Trustpilot, kuriuose blogų atsiliepimų ištrinti neina ir jų dar neturime.

Pirkinių krepšelis