Sveikinimai su gimtadieniu vyrui

Sveikinimai su gimtadieniu vyrui

Vienas sunkesnių dalykų yra sugalvoti vyrui sveikinimą gimtadienio ar kita proga. Prieš pradedant skaityti mūsų surinktus sveikinimus, rekomenduojame apsvarsyti galimybę pasakyti labai trumpą sveikinimą, kadangi retam vyrui patinkla klauyti ilgesnius ir gilesnius sveikinimus. Vienas geresnių sveikinimų yra paminant linksmą istoriją, kuri primins smagius atsiminimus ir lengvai pasijuksite iš jos. Kiti sveikinimai su gimtadieniu vyrui pateikti apačioje.

Sveikinimai vyrui

 1. Labai džiaugiuosi, kad turiu tokį draugą kaip tu. Su gimtadieniu brangus drauge. Tegul tavo ypatinga diena būna kupina laimės ir meilės.
 2. Šiandien tavo diena, gyvenk taip taip, lyg būtum pasaulio karalius, ir nesijaudink, ką sako kiti, ši diena kaip tik tau! Su gimtadieniu.
 3. Kadangi pica džiugina kiekvieną burnos fermentą, puikus vyrai džiugina moters sielą. Džiaugiuosi, kad vieną iš jų turiu kaip vyrą. Su gimtadieniu mielas žmogau. Mėgaukitės ir džiaukitės.
 4. Tavo Didžiosios dienos proga linkiu daug džiaugsmo, linksmybių, laimės, meilės ir viso kito nieko nekainuojančio dalyko…
 5. Pagarba pakylėja kiekvieną vyrą, bet ne kiekvienas vyras jos nusipelno. Noriu, kad žinotumėte, jog myliu ir gerbiu tave visomis savo lastelėmis, nes tu to nusipelnei. Su gimtadieniu.
 6. Yra keletas ypatingų ir retų dalykų, kurie su amžiumi gerėja. O tu, mano drauge, esi vienas iš tokių ypatingų dalykų. Su nuostabiu gimtadieniu.
 7. Yra trys dalykai, kurie su amžiumi gerėja, sūris, vynas ir vyrai. Sveikinu su gimtadieniu.
 8. Kai visa kita prieštarauja tau, tereikia prisiminti, kad tavo gimtadienis buvo geriausias!
 9. Tavo gimtadienis švenčiamas tik kartą per metus, todėl paverskime šiandieną prisiminimais!
 10. Su gimtadieniu, mano brangus drauge. Ši diena priklauso tik tau ir tau. Tegul gerasis Viešpats lieja jums savo meilę ir palaiminimus. Būk palaimintas, mano drauge.

Linksmi sveikinimai vyrui

 1. Su gimtadieniu! Dabar tu esi dar metais vyresnis, bet nė trupučio išmintingesnis, manau…
 2. Su amžiumi gerėja tik du dalykai, vynas ir sūris, bet tikrai ne tu. SU gimtadieniu!
 3. Kuo tavo gimtadienis skiriasi nuo Naujųjų metų šventės? Tuo, kad Tavo gimtadienį galime švęsti net ir 3 paras! Su gimtadieniu! 
 4. Šią dieną tau linkiu: Ispaniškos kaitros, Čigoniško linksmumo, Amerikietiškos sąskaitos banke, Indiškos karštos meilės ir paprastos, Lietuviškos laimės! Su gimimo diena!
 5. Šiandien savo gimtadienį švenčia išskirtinių gebėjimų ir talentų žmogus, bet taip pat ir tu, tai tada sveikinu ir tave.

Sveikinimai su gimtadieniu vyrui gali būti, bet kokie, bet svarbiausia jį pasirinkti pagal žmogaus tipą. Jeigu žmogus mėgsta istorijas, tada rekomenduojame papasakoti jam linksmą istoriją, jeigu mėgstą humorą, tada rekomenduojame papasakoti juokelį. Ieškote dovanos vyrui? Rekomenduojame apsvarstyti automobilio kvapus.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis