3 geriausios sodybos vestuvėms Lietuvoje

Sodybos vestuvems

Ieškote sodybos vestuvėms? Mes turime atrinke Vestuvės – vienas svarbiausių gyvenimo įvykių. Tai šventė, kurią norisi prisiminti visą gyvenimą. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą vestuvėms.

Lietuvoje yra daugybė puikių sodybų, kuriose galima surengti įsimintiną šventę. Štai trys geriausios sodybos vestuvėms Lietuvoje:

Sodyba vestuvėm – Kairiūščių dvaras

Kairiūščių dvaras – išskirtinė vieta, įsikūrusi Kauno rajone. Ši sodyba siūlo daug paslaugų, kurios sumažins stresą vestuvių planavimo metu. Dvare yra erdvi salė, kurioje tilps visi jūsų svečiai. Taip pat yra daugybė kitų erdvių, kuriose galima surengti pokylius, fotosesijas ir kitas šventės dalis. Ieškote

Kairiūščių dvaras siūlo įvairius vestuvių paketus, kuriose įskaičiuota viskas, ko jums reikia: salė, maistas, gėrimai, dekoracijos ir muzika. Taip pat galite pasirinkti papildomas paslaugas, pavyzdžiui, nakvynės vietas, fotosesijas ar vestuvių planavimą. Ši sodyba įsikųrusi adresu Pempių gatvė 19, 53289 Kairiūkščiai, kontaktinis telefono numeris yra (8-650) 99396.

Utenos dvaro rezidencija

Utenos dvaro rezidencija – dar viena išskirtinė vieta, įsikūrusi Utenos rajone. Dvaras buvo pastatytas XVIII amžiuje ir yra vienas gražiausių Lietuvoje. Dvare yra erdvi salė, kurioje tilps iki 200 svečių. Taip pat yra daugybė kitų erdvių, kuriose galima surengti pokylius, fotosesijas ir kitas šventės dalis.

Utenos dvaro rezidencija siūlo įvairias vestuvių paketes, kuriose įskaičiuota viskas, ko jums reikia: salė, maistas, gėrimai, dekoracijos ir muzika. Taip pat galite pasirinkti papildomas paslaugas, pavyzdžiui, nakvynės vietas, fotosesijas ar vestuvių planavimą.

Plungės dvaras

Plungės dvaras – didelis dvaras, įsikūręs Plungės rajone. Dvaras buvo pastatytas XIX amžiuje ir yra vienas didžiausių Lietuvoje. Dvare yra erdvi salė, kurioje tilps iki 500 svečių. Taip pat yra daugybė kitų erdvių, kuriose galima surengti pokylius, fotosesijas ir kitas šventės dalis.

Plungės dvaras siūlo įvairias vestuvių paketes, kuriose įskaičiuota viskas, ko jums reikia: salė, maistas, gėrimai, dekoracijos ir muzika. Taip pat galite pasirinkti papildomas paslaugas, pavyzdžiui, nakvynės vietas, fotosesijas ar vestuvių planavimą.

Kuri sodyba jums tinkamiausia?

Kurią sodybą pasirinkti vestuvėms, priklauso nuo jūsų poreikių ir norų. Jei ieškote išskirtinės vietos, tuomet Kairiūkščių dvaras ar Utenos dvaro rezidencija yra puikus pasirinkimas. Jei norite surengti didelę šventę, tuomet Plungės dvaras yra geriausias pasirinkimas.

Nesvarbu, kurią sodybą pasirinksite, jūsų vestuvės bus įsimintinos ir nepamirštamos.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis